O nas

Firma Audio-Net współpracuję z największym i bezkonkurencyjnym dystrybutorem i producentem podkładów karaoke na świecie TENCY MUSIC. Podkłady są przygotowywane w profesjonalnych studiach nagrań na świecie, m.in w naszym studiu w Polsce. W produkcjach dbamy o każdy szczegół, łącznie z partiami wokalnymi, chórami i instrumentami dogrywanymi przez profesjonalnych muzyków. Lista utworów jest codziennie aktualizowana i dodawane są do niej pozycje przez Was zaproponowane. Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów najlepiej jak to tylko możliwe. Nie konkurujemy z oryginalnymi artystami, oferujemy doskonałe rozwiązania dla profesjonalnych lub amatorskich muzyków i wokalistów, którzy chcą uczyć się swoich ulubionych piosenek i je wykonywać, tworząc silną więź emocjonalną między utworem a jego fanem.

Oto przykład, jak w prosty sposób można zmiksować i wyeksportować profesjonalny podkład dla siebie z poziomu strony internetowej www.karaoke-version.com.

Uwielbiasz śpiewać i robisz to przy każdej nadarzającej się okazji? Śpiewasz profesjonalnie, a może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę wokalną? Bez względu na to, na jakim etapie jesteś, jedno jest pewne – potrzebujesz profesjonalnych podkładów muzycznych, które pozwolą Ci rozwijać pasję. Ofertę, jaką mamy przyjemność zaprezentować, kierujemy nie tylko do zespołów i wokalistów, ale do każdego, kto kocha śpiewać. Na naszych stronach internetowych możesz nabyć podkłady muzyczne, które brzmią naturalnie i dynamicznie, a przede wszystkim doskonale oddają klimat piosenki. Chcemy, aby każdy Klient był zadowolony z dokonanego zakupu. Posiadamy podkłady muzyczne z kategorii: pop, rock, blues, jazz, biesiada, religijne, pastorałka, a także klasyka i poezja. Jeżeli zależy Ci na konkretnej piosence, a nie ma jej w naszym katalogu zaproponuj ją tutaj, a my postaramy się ją przygotować.